O NAS

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego obiektu wypoczynkowego Dom Mierzeja znajdującego się w Kątach Rybackich otwartego w czerwcu 2016 roku.

Dom Mierzeja usytuowany jest w zacisznej części Kątów Rybackich. Położony jest na bezpiecznym, ogrodzonym i oświetlonym terenie w odległości około 300 m od Zalewu Wiślanego i około 1000 m od plaży.

Dom Mierzeja zapewnia wszystko co jest potrzebne do tego, aby doskonale wypocząć - ciszę, przestrzeń  oraz wysoki standard oferowanych usług.

Jest to atrakcyjne miejsce dla spragnionych świeżego powietrza miłośników przyrody oraz dla rodzin z dziećmi, jak również dla tych co chcą spędzić urlop aktywnie, zwiedzając, jeżdżąc na rowerze, czy też spacerując po pobliskich lasach.

Do dyspozycji Gości oddaliśmy siedem komfortowych  pokoi utrzymanych w naturalnej kolorystyce z marynistycznymi akcentami i wyposażonych w solidne drewniane meble oraz wysokiej jakości sprzęt jak również ogród i altanę a dla najmłodszych Gości Domu Mierzeja zbudowaliśmy plac zabaw pełen niespodzianek.

Zachęcamy do rezerwacji pobytu nie tylko w sezonie letnim. Kąty Rybackie i okolice potrafią zauroczyć także wiosną i wczesną  jesienią.

Będziemy szczęśliwi mogąc gościć Państwa w Domu Mierzejazapewniając miłe i niezapomniane chwile.

Serdecznie zapraszamy!